מנהלות רווחה

אירוע חברה

מנהלת רווחה, מנהלת משאבי אנוש, אירוע רווחה, אירוע חברה

חדש בגנקי אירועים - הטבות מיוחדות למנהלות רווחה !

תנו לנו לעזור לכן לעשות את האירוע שהעובדים לא יפסיקו לדבר עליו כל השנה !

בקלות , במקצועיות ובהמון אהבה... 

חוויה ישראלית מיוחדת, מקורית ומושקעת  - הפקת אירוע שהעובדים לא מפסיקים לדבר עליו גם הרבה אחרי ! 

 כבר 13 שנים שהגנקי הוא המקום הכי חוויתי  ואטרקטיבי לאירועי חברות וערבי גיבוש עד 200 איש.

האווירה, האחדות והאנרגיה שבמקום לא יכלו להשאיר את החברות במשק אדישות למקום הכי חם בתחום השירה בציבור אירועי החברה בישראל.

בין החברות שחגגו אירוע לעובדים שלהן בגנקי: , סלקום, רשת,  דש גמל , מגדל , נטל"י ,  נוקיה, בנק פועלים , בנק לאומי , מכבי שירותי בריאות ,התעשייה האווירית , שירותי בריאות כללית, אלקטרה, אבידור מרכזי בריאות, רפיד פירסום,  משרד הביטחון, משרד המשפטים , עיריית תל-אביב יפו , חברת כלל ביטוחים, פלאפון , בטר פלייס והרשימה אינה נגמרת...

 

אירוע חברה שלא תשכחו - המשך...

הייחוד של אירועי חברה הוא הגיבוש והאחדות. ברגע אחד, כל הקירות יורדים, העובדים והמנהלים כולם יחד נתרמים למשימה אחת בגובה העיניים – להשתחרר וליהנות. בין אם מדובר באירוע פעלתני או ערב רגוע עם שירה בציבור, אירוע חברה הינו ערב גיבוש לכל דבר, וכדי שיהיה כזה עליו לספק את המסגרת המתאימה לשחרור. 

כולם נהנים בערב חברה
אז למה ערב שירה בציבור? מאחר ודרך השירה הכול יוצא החוצה – המסכות יורדות וכולם משתחררים בצוותא. צעירים, מבוגרים – כולם כאחד מצטרפים אל החוויה ומשלבים קולות. בין אם מדובר בשירי פופ, שירים מזרחיים, שירי רוק ואפילו ריקודים – כל הצוות מצטרף לחגיגה ומרים את הגג באוויר. 
ארוחה ומקום למינגלינג לא מספיקים בפני עצמם, תמיד חשוב להוסיף את האלמנט המפתיע והכיפי, שירים את המורל והמוטיבציה, יעלה חיוך על השפתיים, ויוביל את הערב לחוויה בלתי נשכחת. גיבוש מתחיל בלהכיר אחד את השני בצורה שעד היום לא הכרתם, דרך השירה בציבור תוכלו להיחשף לצדדים אחרים של העובדים באירוע חברה בלתי נשכח. 

אוכלים ושרים – ערב גיבוש מפתיע!
עם התפריט הנכון, קייטרינג מושלם, ואווירה שונה ובלתי רגילה – העובדים כולם יצרפו לחגיגה ודרך השירים יחברו זה לזה. תחושת הגיבוש, התחושה של יחד, התחושה של כיף בלתי נגמר של כל החבר'ה באווירה שונה לחלוטין מזו השוררת במשרד – זהו תחילתו של ערב מופלא, שידברו עליו עוד שבועות רבים. זו ההזדמנות להוריד את המחסומים, אפילו של המנהלים, ולשתף את כולם בפעילות ייחודית ומגבשת. 
ערב חברה מוצלח הוא תוצר של שבירת שגרה, יציאה מהמסגרת, ודרך השירה לא רק שהצלילים והמוזיקה סוחפים אלא גם הצחוקים וההנאה של המשתתפים. בין אם מישהו מזייף או לא, כל מה שחשוב הוא ההשתתפות – לקיחת החלק בפעילות חברתית קצת שונה ממה שהעובדים מכירים. היציאה למקום שונה, כולם יחד, עם שואו מוזיקלי, אווירה אוטנטית, שירה בציבור וריקודים לצד אוכל והחבר'ה, יוצרת חוויה ייחודית משלכם ובאווירה כיפית ואינטימית. אם אתם מחפשים מסיבה ישראלית אמתית, לאירוע עסקי בלתי נשכח – שווה לשקול אירוע שירה בציבור שיפתיע גם אתכם. 

אירוע שלא תשכחו!
הגנקי מציע לכם אירועי חברה עד 200 איש באווירה ישראלית אמתית, עם חגיגה אמתית וכיף מגבש וייחודי. חשבתם ששירה בציבור כבר נעלם מהעולם? תשכחו מזה, היא חוזרת ובגדול עם אירועים עכשוויים, מדליקים, ובעלי אופי מטרף שלא תשכחו! אז למה לחכות? הגיע הזמן לתכנן ולבצע את אירוע החברה שעוד ידברו עליו זמן רב. להצטרפות למועדון החברים שלנו
ולקבלת פרטים על אירועים ומבצעים קרובים
בהצטרפות למועדון הלקוחות הרני מסכים לקבל מידע פרסומי, לרבות הטבות ומבצעים במייל, SMS, ובדרכים אחרות, באמצעות קשרי תקשורת ח.ת.ך בע"מ ו/או רול פורטל מסעדות בע"מ.