מנהלות רווחה

חוגגים יומולדת באווירה אחרת לגמרי

יומולדת שמח! זה הרגע הייחודי לכם, להרים אירוע בלתי נשכח ולהתפרע עד הסוף. בין אם מדובר ביום הולדת 30, 40 או 50 – מגיע לכם ליהנות באמת. אבל לא רק ליהנות, כי אם לעשות זאת בדרך ייחודית ושונה – חשבתם על שירה בציבור? אם אתם רוצים אירוע מטרף באמת, שכל האורחים ישתלבו וישתתפו בחגיגה, עם אוכל וריקודים ושמחה אינסופית – שירה בציבור מודרנית יכולה להיות בדיוק הדבר בשבילכם. בואו נבחן מדוע...

כל היתרונות ליומולדת בלתי נשכח

 

  1. שירה בציבור היא לא רק עניין שבעבר, אלא אירועים חיים וקיימים ומאוד עכשוויים. בשירה בציבור מודרנית תוכלו ליהנות גם משירים ישראליים של פעם, אבל גם מאירועים עם שירי פופ או רוק, מוזיקה מהזמן הנוכחי, עם חגיגה אמתית וריקודים שיעיפו את הקהל באוויר.
  2. הקהל כולו משתתף בחגיגה, גם אם הם ישובים סביב שולחן
  3. שילוב מושלם בין ריקודים, אוכל ומסיבה מטורפת עם שירה מדליקה
  4. הזדמנות להכיר את האורחים שלכם בדרך שעדיין לא נתקלתם בה – דרך השירה
  5. ובסופו של דבר זה אירוע שכולם יזכרו עוד זמן רב!
  6. את היומולדת שלכם חשוב שיזכרו, ויותר חשוב מכך שאתם תיהנו – עד הסוף.

 

חוגגים מכל הלב והנשמה

מסיבת יומולדת 30, 40 או 50 היא אירוע חשוב לציון, ומעבר לכך – בדרך הכיפית ביותר. אחרי הכול, אירוע כזה קורה רק פעם בעשור, והוא לעולם לא חוזר על עצמו. אז זו ההזדמנות שלכם לחגוג ליקירכם בדרך באמת ייחודית, כזו שלא רק תפתיע ותהנה את כל המשתתפים, אלא גם תהיה בלתי נשכחת ומנוהלת כראוי.

דמיינו את זה - המסיבה שלכם מתחילה במועדון מפנק, עם מוזיקה כיפית וקייטרינג איכותי, האורחים נהנים והעניינים מתחממים ואז המוזיקה הקלילה מתחלפת בשירה רמה – וכולם לוקחים חלק. פתאום האורחים שרים בקולי קולות, כולם יחד, מחממים את הלב עם חיוכים ושמחה שאין לה תחליף! לצד השירה מתחילים גם ריקודים, והשמחה הולכת וגוברת. הארוחה הופכת למסיבה אמתית, והאנרגיה משלהבת.

גם אתם יכולים לחגוג יומולדת 30, 40 או 50 בדרך ייחודית ומדליקה! וזה הרבה יותר פשוט ממה שזה נראה, רק צריך לשריין מקום, להזמין את האורחים וליהנות מכל שנייה ושנייה. האירוע שלכם יוצא לדרך, עם מסיבה מטורפת וחגיגה אמתית. אז למה אתם מחכים? עוד רגע זה מתחיל, יומולדת 30, 40 או ה-50 שלכם – שלא תשכחו לעולם.


להצטרפות למועדון החברים שלנו
ולקבלת פרטים על אירועים ומבצעים קרובים
בהצטרפות למועדון הלקוחות הרני מסכים לקבל מידע פרסומי, לרבות הטבות ומבצעים במייל, SMS, ובדרכים אחרות, באמצעות קשרי תקשורת ח.ת.ך בע"מ ו/או רול פורטל מסעדות בע"מ.