אילן הייטנר-הרצאה (חכמת הבייגלה) לצאת לאור

הרצאות בגנקי

אילן הייטנר-הרצאה

תאריך:

המחיר לאדם
אילן הייטנר ("חכמת הבייגלה", "מלך החומוס ומלכת האמבטיה", "קציצות"...) עמד להגשים את החלוםרק שהחלום לא היה שלו. רגע לפני שהפך לכלכלן בחברה גדולה, הוא עשה סוויץ' וחיבר חוויות לספר שאף אחד לא האמין בו. כך נולד הספר "חוכמת הבייגלה" שהצליח לגעת, לטלטל, להכאיב, ללטף והפך לרב מכר היסטרי. 

אילן המשיך ללכת בעקבות הלב, ואת מסע החיים המשוגע והלא צפוי שלו תרגם להרצאה מבריקה, בה הוא מערער, מעורר, פותח ומצמצם כדי להתוות דרך לכל מי שיודע לחלום. זה הסיפור הכי אישי, שהכי נוגע בכולם. תכינו כלי כתיבה, ומקום בלב ותתכוננו לצאת לאור.

אילן הייטנר, אדם שתמיד הלך כנגד כל הסיכויים, רק כי פחד ללכת עם הסיכויים ולהיכשל. סיים תואר בכלכלה ונכשל בלמצוא עבודה אז התחיל לכתוב - כתב יומן אישי שהפך לרב מכר, החליט לעשות סרט כי לא הבין בזה כלום, הפך מורה ליוגה כי אמור היה להיות כלכלן, כתב עוד מספר רבי מכר, התחתן כי נגמר לו על מה לכתוב, התחיל לעשות סדנאות כי נגמר לו הכסף. עלה ברמת השמחה בכ-30 אחוז בשנתיים האחרונות, מאמין שב-5 שנים הקרובות יעלה בעוד 25 אחוז לפחות. 

נשוי 8 שנים, מגדל 4 ילדים, התחיל לאהוב את אשתו בשנה האחרונה. למרות שהוא לא מבין את המהומה סביבו, הוא אחראי לשינויים גדולים בחייהם של לא מעט אנשים, באמצעות ספריו שהפכו לרבי מכר מהגדולים במדינה (חוכמת הבייגלה - 150,000 עותקים, מלך החומוס ומלכת האמבטיה - 140,000 עותקים, קציצות - 100,000...), הן באמצעות סרטיו (חוכמת הבייגלה וברונו מאוהב), והן באמצעות סדנאותיו והרצאותיו. הוא מרצה במכללה למנהל, מעביר בהתנדבות סדנאות העצמה לנוער בסיכון, מלמד יוגה במרכז שיווננדה, ומצליח להיות צינור לפריצות דרך משמעותיות והבקעת מחסומים, הן בתחום העסקי מקצועי והן בתחום הזוגי, להרבה מאוד אנשים.

איפה: ההרצאה תתקיים במועדון ה"גנקי", רחוב קרליבך 23, תל אביב
פתיחת דלתות: שעה וחצי לפני תחילת ההרצאה. 
*לא תתקיים מכירת כרטיסים במקום. 
*לפרטים לגבי נגישות במקום >> 052-2555587 
*מומלץ להגיע מוקדם לתפוס מקומות טובים ולהספיק להנות מהתפריט במקום. 
*בכניסה להרצאה יש להציג את הכרטיס הדיגיטלי עם מספר ההזמנה (שישלח ב - SMS ביום שלפני האירוע). 
*הכניסה לאירוע מגיל 18 ומעלה. 
*לא תתאפשר כניסת מאחרים לאחר תחילת ההרצאה.
  • סוג המופע: הרצאות בגנקי
  • פתיחת דלתות: 19:30
  • תחילת המופע: 21:00
  • תאריך: 22/10/2018 הזמן כרטיסים אזלו הכרטיסים
  • 50.00

להצטרפות למועדון החברים שלנו
ולקבלת פרטים על אירועים ומבצעים קרובים
בהצטרפות למועדון הלקוחות הרני מסכים לקבל מידע פרסומי, לרבות הטבות ומבצעים במייל, SMS, ובדרכים אחרות, באמצעות קשרי תקשורת ח.ת.ך בע"מ ו/או רול פורטל מסעדות בע"מ.